Remis Polonii z Orkanem 2 - 2

W niedzielne popołudnie drużyna z Jastrowie zawitała na stadion w Śmiłowie. Mecz rozpoczął się o godzinie 15. Jako pierwsi bramkę strzelili gospodarze, a konkretnie Kuba Wyszyński skutecznie wykonał rzut wolny i nie dał szans naszemu bramkarzowi. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. Łukasz Kamiński zdecydował się na strzał spoza pola karnego, czym zaskoczył bramkarza gospodarzy Marcina Klofika i piłka wpadła do siatki. W  drugiej połowie Polonia strzela bramkę na 2 - 1. Ponownie strzelcem jest Łukasz Kamiński, który zamknął dośrodkowanie z rzutu wolnego Jakuba Zupnika (bardzo doby mecz w wykonaniu tego zawodnika). Śmiłowo wyrównało w doliczonym czasie gry po rzucie karnym podyktowanym za zagranie ręką przez Grzegorz Warzewskiego. Czy było to zagranie na karnego? Sędzia chciał to gwizdnął. Cieszy remis na jego terenie z liderem.

Skrót z meczu zobacz TUTAJ

Powiązana galeria: